Vajza e ish-deputetes “tërbon” rrjetin/ Fotot e nxehta të modeles

Views: 860

Vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda, Ada Deda, është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara të momentit.

Ajo shpesh tërheq vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale. Së fundi Ada Deda është shfaqur më seksi se kurrë duke çmendur të gjithë ndjekësit e saj ne rrjetet sociale.

Ndiqni galerinë e mëposhtme:

SHIKO FOTO LINK

Leave a Comment