U gjet në një shtëpi me dy djem/ TMERRI që përjetoi 13-vjeçarja: U rrëmbye dhe u … (Video)

Views: 2,350

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur në Kosovë dje, ku një 13-vjeçare dyshoeht se është përdhunuar nga dy persona.Hap Pamjet Me Poshte!

Ngjarja ka ndodhur në Malishevë, ku një 13-vjeçare dyshohet se është përdhunuar nga dy persona, të identifikuar si Luan Foniqi 20 vjeç dhe Dashnim Xhaferi 37 vjeç.

Ajo kishte shkuar në Malishevë në një vizitë me familjen, por më pas ka humbur kontaktet me ta. Pas hetimeve të policisë, e mitura është gjetur në një banesë me dy djem, të cilët dyshohet se e kanë rrëmbyer dhe më pas e kanë përdhunuar.

Gazetarja në Arianita Zhegrova, duke folur në “Shqipëria Live”, tha se dy personat janë vënë në pranga, ndërsa e mitura është transportuar në spital për disa kontrolle mjekësore.

Leave a Comment