Sinoptikani zbulon motin për fundjavën/ Ja kur ulen temperaturat dhe rikthehen reshjet e shiut

Views: 3,787

Sipas parashikimeve te Motit nga Meteoalb, dita e sotme do të vijojë të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta, por nuk do të ketë reshje shiu.

Leave a Comment