SE NJÍHNIM KESHTU! Meri shpèrthen ndáj gazetares: ‘Qeke dèbile fare. Pse bèn si by..

Views: 491

Debatet në shtëpinë më të famshme në Shqípëri,

“Big Brother VIP”, dùket se kanë nisur që pas mbárimit të spektáklit të së shtunës.

Në ditën e parë të qëndrimit të tyre, banorët

kanë pasur debáte të shumta me njëri-tjetrin.

Një debát ishte mes Merit dhe Ledjonës,

ku astrologia në një moment i kthehèt gazetares “ti qenke debile fare, pse bèn si by***”.

Pjesë nga debáti:

Ledjona: As nuk dua të të njoh

Meri: Mos fol pra

Ledjona: Kam qejf të flas

Meri: E fol me vete

Ledjona: me ty

Meri: Me mua?

Ledjona: Po

Meri: Paske dëshirë të bèhesh e famshme

Ledjona: Shumë, të bèhem VIP si ty. Ja pra fytyra e VIP-it

Meri: U më márrsh të ligat

Ledjona: Po ti ke shumë, çfarë të të márr më parë unë ty

Meri: Po ík moj ti. Me njerëzít e dùhur pèrdoret i njëjti fjalor.

Leave a Comment