Prekëse: Ja çka shkruan vëllau i Lulzimit në rrjete sociale

Views: 475

Ngjarja e rëndë që ndodhi ditë më parë në Podujevë ka shokuar të gjithë Kosovën – ku Ertioni dhe Artioli rrahen brutalisht Lulzim Fejzullahun, për arsye të një konflikti tek frizeri. Vëllau i tij shkroi ne rrjetin social ne Facebook – “Allahu tpaq derguar ne xhehnet vellau jem”. Kjo deklaratë bëri që shumë nga njerëzit të ngelin të pikëlluar.

Leave a Comment