PAMJE PER TE RRITUR… Meritoni e prek në vende intime, Ilnisa: Dua ta ha… VIDEO

Views: 854

Dyshja Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli, janë treguar të papërmbajtshëm para kamerave.

Moderatori e prek gazetaren në vende intime, pa u shqetësuar për praninë e kamerave, teksa të dy qëndronin në dhomën e gjumit duke biseduar.

Meriton Mjekiqi, shihet teksa i kap të pasmet Ilnisës dhe e puth e përkëdhel pa u shqetësuar aspak.

Ndërsa në momentin që u shtrinë në krevat, dyshja u mbuluan me çarçaf dhe shkëmbyen puthje.

“Larg nga unë, t’i nuk ke limite”, i drejtohet Ilnisa në një moment, më pas i kërkon: “Shko më merr një kos frutash, dua të ha një gjë të ëmbël. (Qesh)”.

https://www.instagram.com/reel/C2yYPyCoMqc/?utm_source=ig_embed&ig_rid=506d4ebe-3c88-41eb-b6f1-c01527e090b1

Leave a Comment