Lekundje termeti ne vendin tone. Ja ku ishte epiqendra

Views: 6,155

Nje lekundje e lehte termeti eshte regjistruar diten e sotme ne afersi te Himares por cdo gje ka shkuar mire pasi magnituda ishte 3 e shklles rihter dhe thellesia fokale rreth 5 km.

Termeti eshte ndjere ne te gjithe bregdetin ne oren 05:57 ne mengjes.

Epiqendra ishte ne det dhe nuk ka pasur probleme.

Leave a Comment