Ky është momenti kur darsmorët harrojnë nusen pasi kunata me vallëzimin e saj mahnitë të gjithë (VIDEO)

Views: 551

Kur kunata filloi te vallzonte, dars,moret per nje moment e harrojn nusen miq dhe kete me se miri e tregojn pamjet me posht.

Kur eshte puna tek darsmat, fokusi kryesishte eshte tek cifti qe sapo martohet por ne kete darsem ndodhi e kunderta, ketu kunata e mori te gjithe vemenden ku nuk mund te ndalej se vallzuari.

Leave a Comment