Jam nga mali i zi mami shum e bukur dhe e unte per qejf

Views: 1,367

Vitet jo se te pëakin por si dukrt veq me shum ta shtojn epshin dhe merakun per qefet e keaaj bote. Pasi burk ka shjm pun dhe pak kohe te me knaq mua un jam e drtyruar tja bej qaren vetes dhe ksaaj times tja bej qejfin. Pengesa aspak nga burri njk kam aj punon pun fizike dhe lodhrt shum un gjith diten jam vetem ne shrepi. Dua ndonje djal ose burre te fort dhe te etur shum qe gjigh diten ta kalojm duke knaq njeri tjerrin. Takohemi te shtepija ime jam larg njerzve ne periferi. dhe mer numrin e vajbrit kkntaktoni me mesazh jj lutem se po vuaj shum.

Leave a Comment