Humb jeten ne moshe te re gazetari dhe personazh i njohur shqiptar i rrjeteve sociale

Views: 473

Nje lajm i rende ka ndodhur diten e sotme ku mesohet se ka humbur jeten Arton Turkaj, personazh i njohur i rrjeteve sociale si dhe botës së gazetarisë.

I riu ka pesuar infarkt dhe ka nderruar jete menejehere.

Ai ishte nje gazetar dhe personazh i rrjeteve sociale eshte nje humbje e madhe per familjen dhe fansat e tij.

U prefsh ne paqe.

Leave a Comment