E rëndë, u pëplasën nga treni, humbin jetën 3 persona

Views: 627

SUEDIA- Tre persona humbën jetën në një aksident treni të mërkurën vonë në qytetin suedez Orebro. Policia tha se kishte identifikuar dy nga viktimat, një burrë dhe një grua rreth të 20-tave, ndërsa një burrë mbeti i paidentifikuar.

Mediat e huaja raportojnë se ata u përplasën nga treni teksa ishin në këmbë, por policia nuk kishte detaje të tjera rreth aksidentit. Hap Pamjet Me Poshte!

Leave a Comment