E rëndë! Gjendet i vdekur në rrugë 27-vjeçari shqiptar

Views: 1,116

Karabinierët po hetojnë për një aksident tragjik të ndodhurmëngjesin e sotëm, rreth orës 06:00, përgjatë rrugës në zonën e Terracinës.

Mediat italiane raportojnë se një shtetas shqiptar 27-vjeçar

ka humbur jetën, por dinamika e ngjarjes po hetohet ende nga ushtarakët që po punojnë për rindërtimin.

Sipas mediave një burrë i cili ka qenë duke udhëtuar me furgon këtë mëngjes në zonën e Terracinës ka thënë se në një moment ka dëgjuar një si trokitje në mjet, dhe më pas është ktheyr dhe ka parë një burrë të pajetë në anë të rrugës.

Leave a Comment