E FRIKSHME o Shqíptare!! Çmenduri, Pasuria e Luiz Ejllit kalon shifrën e….

Views: 524

Ishte senzacion dhe me të drejtë quhèt i tillë. Arriti ta fitojë edicionin e dytë të ‘BBVA’, dhe jo vetëm, shkruan nzoom.biz.

Ai mori zemrën e miliona shqíptarëve anë e mbánë botë e po ashtu edhe atë të Kiarës.

Kjo e fùndít është në pritje të ëmbël, teksa dýshja po bèhen prindër të një vajze.

Por, sot do të flasim për angazhimet e Luizít, si këngëtar por edhe si áktor.

n’ZOOM muajve të verës ju pati njòftuar që një diskòtekë në Ferizaj e pagoi plòt 30 mijë eùro për një datë.

E, tani mèsohèt se prèj kur Luiz Ejlli dòli nga ‘Big Brother Vip Albania 2’, mori famë e vëmendje të madhe mediatíke.

Ishte i ftuar kudo, imazh i kompanive nga më të ndrýshme e po ashtu edhe poston Story dùke etíketuar bizneset e shumta.

Nga kjo kuptojmë se xhepi i tij po mbùshèt me párá dhe n’ZOOM ka hùlumtuar e ju sjell ínfòrmacionin ekskluzív se deri tani Luizí ka rritur pasurinë e tij në 10 milionë eùro.

E pabesueshme, por e vërtetë!

Leave a Comment