E dhimbshme: Aktori Dardan Gashi humb njeriun më të shtrenjtë, bën postimin prekës në Instagram

Views: 2,288

Dardan Gashi është aktori i dashur për publikun që më shumë njihet me rolin e Hamdisë në serialin Cka ka shpija.

Sot ka ndërruar jetë babai i aktorit ku Dardani e bëri të ditur përmes një njoftimi në Instagram.More…

‘Të Allahut jemi dhe tek Ai do te kthehemi! Sot në mëngjes, baba ynë Adem Gashi ndërroi jetë. Varrimi i Ademit bëhet sot (e Martë) në ora 15:00 në fshatin Nekoc\ Drenas’, ka shkruar ai ne njoftim.

Leave a Comment