E ben per “1lek” ! DEA Mishell “TALLET” keq me LUIZ EJLLIN… (VIDEO)

Views: 1,123

Mjaftoi një video e Deamishel Hoxhës në TikTok që njerëzit të mendonin menjëherë se ajo thumboi Luiz Ejllin.

Deamishel publikoi një video me sound-in e famshëm

“T’u repovat po m’zen mëngjesi”, duke kërcyer.

Në mbishkrimin e videos shkroi: “Ëndrro me shume, burrë i vogël”.

Deri këtu, nuk ka asgjë për diskutim, por koha e publikimit ishte pasi Luizi dhe Getoari publikuan këngën e tyre “Ding Ding”.

Në këngë, Luizi ka një fragment ku këndon shpejt dhe deri diku, bën rap.

Kështu që, komentet në videon e Deamishelit nuk vonuan dhe njerëzit direkt pretenduan se ajo i hodhi një kunjë Luizit.

“Drejtuar Luit”, komentoi dikush në video.

Leave a Comment