Eksperti i sigurisë: Njerëz të fuqishëm që ka miqësi Naimi mund të ndikojnë tek prokuroria, fëmijët ia ka marrë…

Gjatë një interviste televizive, eksperti i sigurisë Bedri Elezi, ka folur rreth vdekjes së Liridona Ademaj, ku është shprehur se miqtë e Naim Murselit që janë njerëz të fuqishëm, mund të ndikojnë në vendimin që mund të marrë prokuroria për këtë të fundit. “Fakti që Naim Murseli kishte lidhje të fuqishme me personalitete, i kemi … Read more

Shqiptare…mbas 1 ore BEHUNI GATI. Nga MOTI e FRIKSHME cfare lajmi u dha nga Meteorologia per keto

Qendra cíkloníke në Mesdhe do të afrohèt drejt brigjeve të detit Jon ku presim reshje shiu në territorin e Shqípërisë në fùndin e dimrit meteorologjík. E Enjte, 29 Shkurt 2024 Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira të dendura shtresore dhe reshje shiu pasdite në jugperèndim dhe juglindje pasdite. Era do të fryjë … Read more

Fëmijët e Liridona Ademajt të traumatizuar, vizatuan një ujk e thanë ‘ky është babi”

Gaz etarja Liridona Llabani është shprehur se fëmijët e Liridonës kanë qenë të traumatizuar nga ngjarja e rëndë, ku nëna e tyre u vra në mënyrë brutale me porosi të të atit. Në emisionin “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania, Llabani tha se pas ngjarjes, njëri prej fëmijëve teksa po pyetej nga një psikologe, … Read more

PAMJE PER TE RRITUR… Meritoni e prek në vende intime, Ilnisa: Dua ta ha… VIDEO

Dyshja Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli, janë treguar të papërmbajtshëm para kamerave. Moderatori e prek gazetaren në vende intime, pa u shqetësuar për praninë e kamerave, teksa të dy qëndronin në dhomën e gjumit duke biseduar. Meriton Mjekiqi, shihet teksa i kap të pasmet Ilnisës dhe e puth e përkëdhel pa u shqetësuar aspak. Ndërsa … Read more